AI Agents (1.1.0-beta1) - en to lt translation catalogue (38 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Value
lt: Reikšmė

en: Type
lt: Tipas

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Weight
lt: Svoris

en: Required
lt: Privalomas

en: Parent
lt: Tėvinis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Label
lt: Etiketė

en: Save
lt: Saugoti

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Path
lt: Kelias

en: Files
lt: Failai

en: Question
lt: Klausimas

en: Roles
lt: Rolės

en: Filter
lt: Filtruoti

en: File name
lt: Failo pavadinimas

en: Vocabulary ID
lt: Žodyno ID

en: Fields
lt: Laukeliai

en: Model
lt: Modelis

en: Amount
lt: Suma

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Key
lt: Raktas

en: Translatable
lt: Verčiama

en: Description:
lt: Aprašymas:

en: Values
lt: Reikšmės

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Step
lt: Žingsnis

en: Bundle
lt: Paketas

en: Nothing
lt: Nieko
