AI Agents (1.1.0-beta3) - en to az translation catalogue (34 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Value
az: Qiymət

en: Type
az: Növ

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Edit
az: Dəyiş

en: Weight
az: Çəki

en: Required
az: Tələb olunur

en: Parent
az: Valideyn

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: View
az: Görünüş

en: Path
az: Yol

en: ID
az: İD

en: Files
az: Fayllar

en: Roles
az: Rollar

en: File name
az: Fayl adı

en: Vocabulary ID
az: Lüğət İD-si

en: Fields
az: Sahələr

en: Tools
az: Alətlər

en: Key
az: Açar

en: Document
az: Sənəd

en: Translatable
az: Tərcümə edilə bilən

en: Values
az: Qiymətlər

en: Offset
az: Ofset

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Cardinality
az: Kardinallıq

en: Bundle
az: Paket
