AI Agents (1.1.0-beta3) - en to sv translation catalogue (48 entries)

en: Value
sv: Värde

en: Type
sv: Typ

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: Edit
sv: Redigera

en: Response
sv: Svar

en: Weight
sv: Vikt

en: Required
sv: Obligatoriskt

en: Parent
sv: Ovanliggande

en: Settings
sv: Inställningar

en: Name
sv: Namn

en: Label
sv: Etikett

en: Save
sv: Spara

en: View
sv: Visa

en: Path
sv: Sökväg

en: Files
sv: Filer

en: Question
sv: Fråga

en: Roles
sv: Roller

en: Filter
sv: Filtrera

en: File name
sv: Filnamn

en: Vocabulary ID
sv: Vokabulärets ID

en: Fields
sv: Fält

en: Model
sv: Modell

en: Amount
sv: Belopp

en: Tools
sv: Verktyg

en: Key
sv: Nyckel

en: Tokens
sv: Ersättningstecken

en: Website
sv: Webbplats

en: Document
sv: Dokument

en: Translatable
sv: Översättningsbar

en: Description:
sv: Beskrivning:

en: Values
sv: Värden

en: Field Type
sv: Fälttyp

en: Offset
sv: Kompensera

en: Machine name
sv: Maskinläsbart namn

en: Cardinality
sv: Huvudsaklig

en: Step
sv: Steg

en: Bundle
sv: Hopsamling

en: Progress
sv: Framsteg

en: Other tools
sv: Andra verktyg

en: Entity ID
sv: ID-nummer för objekt

en: Nothing
sv: Inget

en: The description of the vocabulary.
sv: Vokabulärets beskrivning.
