AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (31 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Groups
ur: گروپس

en: Type
ur: قِسم

en: Author
ur: مصنف

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Disabled
ur: غیر فعال

en: Enabled
ur: فعال

en: Action
ur: ایکشن

en: Edit
ur: تدوین

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Error Message
ur: غلطی کا پیغام

en: Test
ur: ٹیسٹ

en: Import
ur: درآمد کریں

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: Default
ur: طے شدہ

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: History
ur: ہسٹری

en: Text
ur: متن

en: ID
ur: شناخت

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Finished
ur: ختم شد

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: « First
ur: » ابتدائی
