AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (51 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: Groups
ar: مجموعات

en: Type
ar: النوع

en: Author
ar: المؤلف

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Disabled
ar: معطل

en: Enabled
ar: مفعل

en: Action
ar: إجراء

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Test
ar: الاختبار

en: Response
ar: الجواب

en: Import
ar: استيراد

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: Default
ar: الافتراضي

en: View
ar: عرض

en: History
ar: الأرشيف

en: Updated
ar: التحديث

en: Text
ar: نص

en: ID
ar: المعرف ID

en: User
ar: المستخدم

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Is less than
ar: أصغر من

en: Is greater than
ar: أكبر من

en: Details
ar: التفاصيل

en: Desc
ar: تنازلي

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Role
ar: الدور

en: Provider
ar: المزود

en: Tools
ar: الأدوات

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Authored on
ar: أُنشِئ يوم

en: Messages
ar: الرسائل

en: Result
ar: نتيجة

en: Results
ar: النتائج

en: Changed
ar: تم التغير

en: Finished
ar: اكتمل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Offset
ar: الإزاحة

en: Rule
ar: قاعدة

en: Tests
ar: الاختبارات

en: - All -
ar: - الكل -

en: No rules
ar: لا توجد قواعد

en: Asc
ar: تصاعدي
