AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to az translation catalogue (46 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Groups
az: Qruplar

en: Type
az: Növ

en: Author
az: Müəllif

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Disabled
az: Söndürülüb

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Action
az: Fəaliyyət

en: Edit
az: Dəyiş

en: Search
az: Axtarış

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Import
az: İmport

en: Export
az: Eksport

en: Default
az: Susmaya görə

en: View
az: Görünüş

en: History
az: Tarix

en: Updated
az: Yeniləndi

en: Text
az: Mətn

en: ID
az: İD

en: User
az: İstifadəçi

en: Created
az: Yaradıldı

en: Page
az: Səhifə

en: Is greater than
az: Daha böyükdür

en: Details
az: Detallar

en: Desc
az: azaldın

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: Provider
az: Provayder

en: Tools
az: Alətlər

en: Sort by
az: Sırala

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Messages
az: Mesajlar

en: Result
az: Nəticə

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Apply
az: Yerinə yetir

en: Offset
az: Ofset

en: Is not one of
az: biri deyil

en: Is one of
az: Biridir

en: Items per page
az: Səhifə başına maddələr

en: - All -
az: - Hamısı -

en: « First
az: « Birinci

en: Last »
az: Son »
