AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to es translation catalogue (65 entries)

en: Title
es: Título

en: Status
es: Estado

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Groups
es: Grupos

en: Type
es: Tipo

en: Author
es: Autor

en: Actions
es: Acciones

en: Description
es: Descripción

en: Disabled
es: Desactivado

en: Enabled
es: Activado

en: Action
es: Acción

en: Edit
es: Editar

en: Search
es: Buscar

en: Reset
es: Restablecer

en: Error Message
es: Mensaje de Error

en: Test
es: Prueba

en: Response
es: Respuesta

en: Import
es: Importar

en: Export
es: Exportar

en: Label
es: Etiqueta

en: Default
es: Por defecto

en: View
es: Ver

en: History
es: Historial

en: Updated
es: Actualizado

en: Text
es: Texto

en: User
es: Usuario

en: Created
es: Creado

en: Page
es: Página

en: Is less than
es: Es menor que

en: Is greater than
es: Es mayor que

en: Success
es: Éxito

en: Details
es: Detalles

en: Model
es: Modelo

en: Configuration
es: Configuración

en: Role
es: Rol

en: Provider
es: Proveedor

en: Tools
es: Herramientas

en: Equals
es: Igual

en: Sort by
es: Ordenar por

en: Rules
es: Reglas

en: Authored on
es: Fecha de autoría

en: Messages
es: Mensajes

en: Result
es: Resultado

en: Object
es: Objeto

en: Instructions
es: Instrucciones

en: Results
es: Resultados

en: Changed
es: Modificado

en: Finished
es: Terminado

en: Running
es: Ejecutándose

en: Apply
es: Aplicar

en: Usage
es: Uso

en: Offset
es: Desplazamiento

en: Rule
es: Regla

en: Is not one of
es: No es uno de

en: Parameters:
es: Parámetros:

en: Is one of
es: Es uno de

en: Tests
es: Pruebas

en: Items per page
es: Elementos por página

en: - All -
es: - Todo -

en: « First
es: « Primero

en: Last »
es: Último »

en: No rules
es: Sin reglas

en: Failure
es: Fallo

en: Dropbutton
es: Desplegable
