AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (58 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Groups
he: קבוצות

en: Type
he: סוג

en: Author
he: מחבר/ת

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Disabled
he: מושבת

en: Enabled
he: מופעל

en: Action
he: פעולה

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Error Message
he: הודעת שגיאה

en: Test
he: בדיקה

en: Response
he: תשובה

en: Import
he: יבוא

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: Default
he: ברירת מחדל

en: View
he: צפיה

en: History
he: היסטוריה

en: Updated
he: עודכן

en: Text
he: טקסט

en: User
he: משתמש

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Is less than
he: קטן מ-

en: Is greater than
he: יותר מ

en: Success
he: הצלחה

en: Details
he: פרטים

en: Desc
he: יורד

en: Configuration
he: הגדרות

en: Role
he: תפקיד

en: Provider
he: ספק

en: Tools
he: כלים

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Rules
he: כללים

en: Authored on
he: בתאריך

en: Messages
he: מסרים

en: Result
he: תוצאה

en: Object
he: אובייקט

en: Instructions
he: הוראות הכנה

en: Results
he: תוצאות

en: Changed
he: השתנה

en: Finished
he: סיום

en: Apply
he: החל

en: Usage
he: שימוש

en: Offset
he: היסט

en: Is not one of
he: אינו אחד מ-

en: Is one of
he: הינו אחד מתוך

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Asc
he: סדר עולה
