AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (55 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Status
lt: Būsena

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Value
lt: Reikšmė

en: Groups
lt: Grupės

en: Type
lt: Tipas

en: Author
lt: Autorius

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Description
lt: Aprašymas

en: Disabled
lt: Išjungta

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Action
lt: Veiksmas

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Search
lt: Paieška

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Error Message
lt: Klaidos žinutė

en: Test
lt: Testas

en: Import
lt: Importuoti

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Label
lt: Etiketė

en: Default
lt: Numatytasis

en: View
lt: Peržiūrėti

en: History
lt: Istorija

en: Updated
lt: Atnaujinta

en: Text
lt: Tekstas

en: User
lt: Narys

en: Created
lt: Sukurta

en: Page
lt: Puslapis

en: Is less than
lt: Yra mažiau nei

en: Is greater than
lt: Yra daugiau nei

en: Success
lt: Sėkmingai

en: Details
lt: Išsamiai

en: Model
lt: Modelis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Provider
lt: Tiekėjas

en: Tools
lt: Įrankiai

en: Equals
lt: Lygu

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Rules
lt: Taisyklės

en: Authored on
lt: Sukūrimo data

en: Messages
lt: Žinutės

en: Result
lt: Rezultatas

en: Results
lt: Rezultatai

en: Changed
lt: Pakeista

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Usage
lt: Naudojimas

en: Is not one of
lt: Nėra vienas iš

en: Is one of
lt: Yra vienas iš

en: Tests
lt: Testai

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -

en: Last »
lt: Paskutinis »

en: Failure
lt: Nepavyko
