AI Agents Test (1.0.0-alpha1) - en to sv translation catalogue (59 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Delete
sv: Radera

en: Value
sv: Värde

en: Groups
sv: Grupper

en: Type
sv: Typ

en: Author
sv: Författare

en: Actions
sv: Åtgärder

en: Description
sv: Beskrivning

en: Disabled
sv: Ej aktiverad

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Action
sv: Åtgärd

en: Edit
sv: Redigera

en: Search
sv: Sök

en: Reset
sv: Återställ

en: Error Message
sv: Felmeddelande

en: Response
sv: Svar

en: Import
sv: Importera

en: Export
sv: Exportera

en: Label
sv: Etikett

en: Default
sv: Förvald

en: View
sv: Visa

en: History
sv: Historik

en: Updated
sv: Uppdaterad

en: User
sv: Användare

en: Created
sv: Skapad

en: Page
sv: Sida

en: Is less than
sv: Är mindre än

en: Is greater than
sv: Är större än

en: Details
sv: Detaljer

en: Model
sv: Modell

en: Desc
sv: Fallande

en: Configuration
sv: Konfiguration

en: Role
sv: Roll

en: Provider
sv: Leverantör

en: Tools
sv: Verktyg

en: Equals
sv: Är lika med

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Rules
sv: Regler

en: Authored on
sv: Författad

en: Messages
sv: Meddelanden

en: Result
sv: Resultat

en: Object
sv: Objekt

en: Instructions
sv: Instruktioner

en: Results
sv: Resultat

en: Changed
sv: Ändrad

en: Finished
sv: Avslutat

en: Apply
sv: Applicera

en: Usage
sv: Användning

en: Offset
sv: Kompensera

en: Is not one of
sv: Är inte en av

en: Is one of
sv: Är en av

en: Tests
sv: Tester

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: « First
sv: « Första

en: Last »
sv: Sista »

en: No rules
sv: Inga regler

en: Asc
sv: Stigande

en: Dropbutton
sv: Snabbvalsknapp
