AI Audio Field (1.0.0-rc1) - en to ar translation catalogue (13 entries)

en: Description
ar: الوصف

en: File
ar: ملف

en: Display
ar: العرض

en: Text
ar: نص

en: File name
ar: اسم الملف

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: Provider
ar: المزود

en: Add another item
ar: أضف عنصراً آخراً

en: File directory
ar: دليل الملف

en: Upload destination
ar: وجهة الرفع

en: Select where the final files should be stored. Private file storage has significantly more overhead than public files, but allows restricted access to files within this field.
ar: حدد أين يجب تخزين الملفات النهائية. التخزين الخاص للملف يضع قيودا أكثر من التخزين العام، لكنه يسمح بوصول محدود للملفات لهذا الحقل.

en: Optional subdirectory within the upload destination where files will be stored. Do not include preceding or trailing slashes.
ar: مجلد فرعي اختياري في مجلد الرفع الذي ستخزّن فيه الملفات. لا تدرج خط مائلا لا قبل ولا بعد.

en: Weight for row @number
ar: وزن السطر @number
