AI Upgrade Assistant (0.1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (71 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Body
ca: Cos

en: Status
ca: Estat

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Operations
ca: Operacions

en: Content
ca: Contingut

en: Development
ca: Desenvolupament

en: Type
ca: Tipus

en: Replies
ca: Respostes

en: Actions
ca: Accions

en: Description
ca: Descripció

en: Log
ca: Registre

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Recommendations
ca: Recomanacions

en: Download
ca: Baixa

en: Edit
ca: Edita

en: Daily
ca: Diàriament

en: Weekly
ca: Setmanalment

en: This action cannot be undone.
ca: L'acció no es pot desfer.

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Label
ca: Etiqueta

en: Current Version
ca: Versió actual

en: View
ca: Mostra

en: Timestamp
ca: Marca horària

en: Unknown
ca: Desconegut

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: Created
ca: Creat

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Module
ca: Mòdul

en: Filter
ca: Filtra

en: Count
ca: Quantitat

en: By
ca: Per

en: Ignore
ca: Ignora

en: User data
ca: Dades de l'usuari

en: Temperature
ca: Temperatura

en: Filters
ca: Filtres

en: Duration
ca: Durada

en: Attachments
ca: Adjunts

en: Pending
ca: Pendent

en: views
ca: vistes

en: Changed
ca: Canviat

en: Completed
ca: Completat

en: Failed
ca: Fallat

en: @count seconds
ca: @count segons

en: @count minutes
ca: @count minuts

en: Reply
ca: Respon

en: File paths
ca: Camí del fitxer

en: Expand
ca: Expandeix

en: Module name
ca: Nom del mòdul

en: About
ca: Detalls

en: Update settings
ca: Paràmetres de l'Update

en: Steps
ca: Passos

en: Batch size
ca: Mida del lot

en: Analyze
ca: Analitza

en: Not writable
ca: No s'hi pot escriure

en: Created timestamp
ca: Marca horària de creació

en: Legend
ca: Llegenda

en: - Any -
ca: - Qualsevol -

en: Checking...
ca: Comprovant...

en: Post Reply
ca: Enviar resposta

en: Forum topic
ca: Tema de debat

en: Warnings
ca: Alertes

en: Dependencies
ca: Dependències

en: View changes
ca: Visualitza canvis

en: Status message
ca: Missatge d'estat

en: Collapse
ca: Col·lapsa

en: Filter by tag
ca: Filtra per etiqueta
