AI Upgrade Assistant (0.1.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (28 entries)

en: Title
ur: عنوان

en: Body
ur: متن

en: Status
ur: حالت

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Operations
ur: معاملات

en: Content
ur: متن

en: Development
ur: ڈویلپمنٹ

en: Type
ur: قِسم

en: Replies
ur: جوابات

en: Actions
ur: کارروائیاں

en: Description
ur: وضاحت

en: Log
ur: لاگ

en: Tags
ur: ٹیگز

en: Download
ur: ڈاؤن لوڈ کریں

en: Edit
ur: تدوین

en: Daily
ur: روزانہ

en: Weekly
ur: ہفتہ وار

en: This action cannot be undone.
ur: یہ عمل ناقابلِ واپسی ہے۔

en: Settings
ur: ترتیبات

en: Name
ur: نام

en: Export
ur: برآمد کریں

en: Label
ur: عنوان

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: Timestamp
ur: ٹائمسٹیمپ

en: ID
ur: شناخت

en: Filter
ur: فلٹر

en: Ignore
ur: نظر انداز کریں

en: Dependencies
ur: احتیاجات
