AI Upgrade Assistant (0.1.0-alpha4) - en to ar translation catalogue (56 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Operations
ar: عمليات

en: Content
ar: المحتوى

en: Development
ar: التطوير

en: Type
ar: النوع

en: Replies
ar: الردود

en: Actions
ar: الإجراءات

en: Description
ar: الوصف

en: Log
ar: السجل

en: Last Updated
ar: اخر تحديث

en: Tags
ar: وسوم

en: Download
ar: تحميل

en: Edit
ar: تحرير

en: Daily
ar: يوميًا

en: Weekly
ar: أسبوعيًا

en: This action cannot be undone.
ar: لا يمكن التراجع عن هذة العملية.

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Export
ar: تصدير

en: Label
ar: التسمية

en: View
ar: عرض

en: Timestamp
ar: التوقيت الزمني

en: ID
ar: المعرف ID

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Before
ar: قبل

en: After
ar: بعد

en: Created
ar: الإنشاء

en: Module
ar: الوحدة

en: Filter
ar: انتقاء

en: Count
ar: العدد

en: By
ar: بواسطة

en: Ignore
ar: تجاهل

en: User data
ar: بيانات المستخدم

en: Filters
ar: المرشحات

en: Duration
ar: المدة الزمنية

en: Attachments
ar: المرفقات

en: Pending
ar: معلّق

en: Changed
ar: تم التغير

en: Completed
ar: تم الإنهاء

en: Failed
ar: فشل

en: Reply
ar: رد

en: Expand
ar: توسيع

en: About
ar: حول

en: Errors
ar: اخطاء

en: Steps
ar: خطوات

en: Not writable
ar: غير قابل للكتابة عليه

en: - Any -
ar: - اختر -

en: Forum topic
ar: مناقشة منتدى

en: Warnings
ar: تحذيرات

en: Dependencies
ar: المتطلبات

en: Status message
ar: رسالة الحالة

en: Collapse
ar: طي

en: Filter by tag
ar: الانتقاء حسب الوسم
