AI Upgrade Assistant (0.1.0-alpha4) - en to az translation catalogue (48 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Status
az: Vəziyyət

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Content
az: Məzmun

en: Development
az: Develop

en: Type
az: Növ

en: Replies
az: Cavablar

en: Actions
az: Tədbirlər

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: Edit
az: Dəyiş

en: Daily
az: Gündəlik

en: Weekly
az: Həftəlik

en: This action cannot be undone.
az: Bu əməliyyat geri qaytarıla bilməz.

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: View
az: Görünüş

en: Timestamp
az: Vaxt möhürü

en: ID
az: İD

en: Unknown
az: Naməlum

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Created
az: Yaradıldı

en: Module
az: Modul

en: Count
az: Say

en: By
az: Tərəfindən

en: Ignore
az: İqnor et

en: User data
az: İstifadəçi məlumatları

en: Filters
az: Filtrlər

en: Duration
az: Müddət

en: Changed
az: Dəyişdi

en: Reply
az: Cavab verin

en: Module name
az: Modul adı

en: About
az: Haqqında

en: Errors
az: Səhvlər

en: Update settings
az: Parametrləri yeniləyin

en: Steps
az: Addımlar

en: Not writable
az: Yazıla bilən deyil

en: Created timestamp
az: Yaradılmış vaxt damğası

en: - Any -
az: - Hər hansı -

en: Forum topic
az: Forum mövzusu

en: Warnings
az: Xəbərdarlıqlar

en: Dependencies
az: Asılılıqlar

en: Status message
az: Status mesajı
