AI Upgrade Assistant (0.2.0-alpha2) - en to he translation catalogue (87 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Title
he: כותרת

en: Body
he: תוכן

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Content
he: תוכן

en: Development
he: פיתוח

en: Type
he: סוג

en: Replies
he: תגובות

en: Actions
he: פעולות

en: Description
he: תיאור

en: Log
he: יומן פעילות

en: Administration
he: ניהול

en: Last Updated
he: עודכן לאחרונה

en: Tags
he: תגיות

en: Homepage
he: עמוד הבית

en: Download
he: הורדה

en: Overview
he: סקירה

en: Edit
he: עריכה

en: Daily
he: יומי

en: Weekly
he: שבועי

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Export
he: יצוא

en: Label
he: תווית

en: View
he: צפיה

en: Modules
he: רכיבים

en: Timestamp
he: חותמת זמן

en: Unknown
he: לא ידוע

en: Before
he: לפני

en: After
he: אחרי

en: Created
he: נוצר

en: Points
he: נקודות

en: Logo
he: לוגו

en: Module
he: מודול

en: Custom
he: מותאם

en: Filter
he: סינון

en: Count
he: כמות

en: Success
he: הצלחה

en: By
he: מאת

en: Company
he: חברה

en: Security
he: אבטחה

en: Other
he: אחר

en: Ignore
he: התעלמות

en: User data
he: נתוני משתמשים

en: Filters
he: מסננים

en: Duration
he: משך

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Pending
he: ממתינות

en: views
he: היבטים

en: Requirements
he: דרישות

en: Changed
he: השתנה

en: Completed
he: נשלם

en: Failed
he: נכשל

en: Complete
he: השלמה

en: @count seconds
he: @count שניות

en: @count minutes
he: @count דקות

en: Reply
he: השב

en: File paths
he: מיקומי קבצים

en: Expand
he: הרחב

en: Package
he: חבילה

en: Module name
he: שם מודול

en: About
he: אודות

en: Reports
he: דוחות

en: Markdown
he: הוזלה

en: Errors
he: שגיאות

en: Update settings
he: עדכון הגדרות

en: Steps
he: צעדים

en: Debug mode
he: מצב איתור באגים

en: Analyze
he: נתח

en: Not writable
he: לא ניתן לכתוב

en: Created timestamp
he: נוצרה חותמת זמן

en: Legend
he: מקרא

en: - Any -
he: - הכל -

en: Checking...
he: בודק...

en: Post Reply
he: שליחת תגובה

en: Forum topic
he: נושא בפורום

en: Module Name
he: שם מודול

en: Warnings
he: אזהרות

en: Dependencies
he: תלויות

en: Status message
he: הודעת סטטוס

en: Collapse
he: כיווץ

en: Filter by tag
he: סינון לפי תגית

en: Drupal Version
he: גרסת דרופל

en: replies
he: תגובות
