AI prompt engineering (1.0.0-alpha1) - en to he translation catalogue (25 entries)

en: Title
he: כותרת

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: List
he: רשימה

en: Description
he: תיאור

en: Enabled
he: מופעל

en: Edit
he: עריכה

en: This action cannot be undone.
he: לא ניתן לבטל פעולה זו.

en: Weight
he: משקל

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: Label
he: תווית

en: Preview
he: תצוגה מקדימה

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: Notes
he: הערות

en: Text
he: טקסט

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Changed
he: השתנה

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Data
he: נתונים

en: Display output
he: הצג פלט

en: Weight for @title
he: משקל ל@title
