Akamai (8.x-3.0-alpha2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Description
hu: Leírás

en: URLs
hu: Webcímek

en: URL
hu: Webcím

en: Database
hu: Adatbázis

en: Other
hu: Egyéb

en: Last checked
hu: Utoljára ellenőrizve

en: Key
hu: Kulcs

en: Production
hu: Termelés

en: Settings saved.
hu: A beállítások el lettek mentve.
