Akamai (8.x-3.0-alpha3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Description
ur: وضاحت

en: URL
ur: یو آر ایل
