Akamai (8.x-3.0-alpha5) - en to gl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Remove
gl: Quitar

en: Description
gl: Descrición

en: Domain
gl: Dominio

en: Other
gl: Outro

en: Last checked
gl: Última comprobación

en: Key
gl: Clave

en: Settings saved.
gl: Axustes gardados.
