Akismet (2.0.0-alpha2) - en to ar translation catalogue (11 entries)

en: Forms
ar: الاستمارات

en: Title
ar: العنوان

en: Body
ar: المتن

en: Subject
ar: الموضوع

en: Message
ar: الرسالة

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: Form
ar: النموذج

en: Machine name
ar: الاسم الآلي

en: About
ar: حول

en: UUID
ar: المعرف UUID
