Akismet (2.0.0-alpha2) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Forms
az: Formalar

en: Title
az: Başlıq

en: Body
az: Tərkib

en: Subject
az: Mövzu

en: Message
az: Mesaj

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Form
az: Forma

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
