Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to ar translation catalogue (29 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Value
ar: القيمة

en: On
ar: في

en: Edit
ar: تحرير

en: Search
ar: بحث

en: Reset
ar: إعادة الضبط

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Name
ar: الاسم

en: View
ar: عرض

en: ID
ar: المعرف ID

en: Created
ar: الإنشاء

en: Page
ar: الصفحة

en: Off
ar: إيقاف

en: Authored by
ar: ألّفه

en: Desc
ar: تنازلي

en: Other
ar: آخر

en: IP Address
ar: العنوان IP

en: Sort by
ar: الترتيب حسب

en: Source
ar: المصدر

en: Changed
ar: تم التغير

en: Last changed
ar: آخر تعديل

en: Apply
ar: تطبيق

en: Alias
ar: البديل

en: Offset
ar: الإزاحة

en: - All -
ar: - الكل -

en: Operations links
ar: روابط العمليات

en: Asc
ar: تصاعدي

en: Master
ar: الرئيسي
