Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to hy translation catalogue (14 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Value
hy: Արժեք

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Search
hy: Որոնել

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: View
hy: Դիտել

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Page
hy: Էջ

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: IP Address
hy: IP հասցե

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Source
hy: Աղբյուր
