Alien alias (8.x-1.0-beta3) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: Status
he: מצב

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: On
he: פעיל

en: Edit
he: עריכה

en: Search
he: חיפוש

en: Reset
he: איתחול

en: Settings
he: הגדרות

en: Name
he: שם

en: View
he: צפיה

en: Created
he: נוצר

en: Page
he: דף

en: Off
he: כבוי

en: Authored by
he: נכתב על ידי

en: Desc
he: יורד

en: Other
he: אחר

en: IP Address
he: כתובת IP

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Regular expression
he: ביטוי רגולרי

en: Source
he: מקור

en: Changed
he: השתנה

en: Last changed
he: אפשרויות תוכן

en: Apply
he: החל

en: Alias
he: מיקום

en: Offset
he: היסט

en: Items per page
he: פריטים לעמוד

en: - All -
he: - הכל -

en: Publishing status
he: מפורסם

en: « First
he: « הראשון

en: Last »
he: העמוד האחרון »

en: Operations links
he: קישורים תפעוליים

en: Asc
he: סדר עולה

en: Master
he: מאסטר
