Alipay API (2.0.1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Submit
ar: إضافة

en: Confirm
ar: تأكيد

en: Description
ar: الوصف

en: Complete
ar: تام

en: Order ID
ar: المعرف ID للطلب
