Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.0) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Link
hy: Հղում

en: Label
hy: Պիտակ

en: Path
hy: Ուղի
