Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.1) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Overview
az: Ümumi baxış

en: Views
az: Görünüşlər

en: Path
az: Yol

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: All
az: Hammısı

en: External
az: Xarici

en: Position
az: Vəzifə

en: Relationship
az: Əlaqə

en: Do not use a relationship
az: Münasibətdən istifadə etməyin

en: Case in path
az: Yolda dava
