Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.4) - en to de translation catalogue (20 entries)

en: Value
de: Wert

en: Yes
de: Ja

en: No
de: Nein

en: Overview
de: Übersicht

en: Label
de: Beschriftung

en: Views
de: Ansichten

en: Path
de: Pfad

en: Before
de: Davor

en: After
de: Danach

en: All
de: Alle

en: Attributes
de: Attribute

en: External
de: Extern

en: Available tokens
de: Verfügbare Tokens

en: Classes
de: Klassen

en: Case in path
de: Groß-/Kleinschreibung im Pfad

en: Wrapper
de: Umgebendes Element

en: Lower Case
de: Kleinbuchstaben

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
de: Wie die Schreibweise des Filterwerts bei der Ausgabe von Titel und Zusammenfassung  modifiziert werden soll.

en: Browse available tokens
de: Verfügbare Tokens durchsuchen

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
de: Anpassung der Groß- und Kleinschreibung bei der Ausgabe von URL-Pfaden.
