Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.4) - en to pt translation catalogue (17 entries)

en: Value
pt: Valor

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: Overview
pt: Vista global

en: Link
pt: Ligação

en: Label
pt: Etiqueta

en: Before
pt: Antes

en: After
pt: Após

en: All
pt: Todos

en: Attributes
pt: Atributos

en: External
pt: Externo

en: Position
pt: Posição

en: Available tokens
pt: Tokens disponíveis

en: Classes
pt: Aulas

en: Case in path
pt: Caso em caminho

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
pt: Ao imprimir o título e o resumo, como transformar o caso do valor do filtro.

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
pt: Ao imprimir caminhos de URL, como transformar o caso do valor do filtro.
