Alpha Numeric Glossary (Pagination) (1.0.4) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Value
ro: Valoare

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: Overview
ro: Privire de ansamblu

en: Link
ro: Legătură

en: Label
ro: Etichetă

en: Views
ro: Vizualizări

en: Path
ro: Cale

en: Before
ro: Anterior

en: After
ro: După

en: All
ro: Toate

en: Attributes
ro: Atribute

en: External
ro: Extern

en: Position
ro: Poziţie

en: Classes
ro: Clase

en: Case in path
ro: Scrie cu majuscule în cale

en: When printing the title and summary, how to transform the case of the filter value.
ro: Când printați titlul și rezumatul, cum să transformați cazul valorii filtrate.

en: When printing URL paths, how to transform the case of the filter value.
ro: Când se imprimă căi URL, cum să se transforme casa de litere a valorii filtrului.
