Amazon Product Widget (1.5.7) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Username
az: İstifadəçinin adı

en: More
az: Daha çox

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: Password
az: Parol

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Unknown
az: Naməlum

en: Not available
az: Mövcud deyil

en: Available
az: Mövcuddur

en: Entity type
az: Varlıq növü
