Amazon Product Widget (1.5.8) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Title
lt: Pavadinimas

en: Username
lt: Nario vardas

en: More
lt: Daugiau

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Unknown
lt: Nežinomas

en: Check
lt: Čekis

en: Not found
lt: Nerasta

en: Unavailable
lt: Neįmanoma

en: Entity type
lt: Entity tipas
