Amazon Product Widget (1.5.9) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: More
ne: थप

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Unknown
ne: अज्ञात
