Amazon Product Widget (1.5.10) - en to ar translation catalogue (12 entries)

en: Title
ar: العنوان

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: More
ar: المزيد

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Unknown
ar: غير معروف

en: Not found
ar: غير موجود

en: Not available
ar: غير متاح

en: Available
ar: متوفّر

en: Entity type
ar: نوع الكيان
