Amazon Product Widget (1.5.10) - en to hu translation catalogue (20 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Username
hu: Felhasználónév

en: More
hu: Több

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Password
hu: Jelszó

en: Settings
hu: Beállítások

en: Feed URL
hu: Hírcsatorna webcím

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Check
hu: Csekk

en: Not found
hu: Nem található

en: Not available
hu: Nem elérhető

en: Decimal separator
hu: Tizedes jegy elválasztója

en: Collection
hu: Gyűjtemény

en: Overrides
hu: Felülírja

en: Unavailable
hu: Nem elérhető

en: Available
hu: Elérhető

en: Entity type
hu: Entitástípus

en: Upcoming
hu: Közelgő

en: Entity ID
hu: Entitás azonosítója
