Amazon SES (2.0.1) - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Delete
hu: Törlés

en: Email address
hu: E-mail cím

en: Type
hu: Típus

en: Action
hu: Művelet

en: Test
hu: Teszt

en: Settings
hu: Beállítások

en: Statistics
hu: Statisztikák

en: Email
hu: E-mail

en: Throttle
hu: Visszafogó

en: Send
hu: Küldés

en: Other
hu: Egyéb

en: Identity
hu: Azonosító

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: The settings have been saved.
hu: A beállítások elmentve.

en: Verify
hu: Ellenőriz

en: From Address
hu: Feladó cím

en: Apply to selected items
hu: Alkalmazás a kiválasztott elemekre
