Amazon SES (3.0.0) - en to da translation catalogue (11 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Action
da: Handling

en: Settings
da: Indstillinger

en: Statistics
da: Statistik

en: Mail
da: E-mail

en: Email
da: E-mail

en: Identity
da: Identitet

en: Key
da: Nøgle

en: Test settings
da: Test indstillingerne

en: Credentials
da: Brugeroplysninger

en: From Address
da: Fra-adresse
