Amazon SES (3.0.0) - en to fa translation catalogue (16 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Delete
fa: حذف

en: Type
fa: نوع

en: Action
fa: عملکرد

en: Test
fa: آزمایش

en: Settings
fa: تنظیمات

en: Region
fa: ناحیه

en: Statistics
fa: آمار

en: Mail
fa: ارسال نامه

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Throttle
fa: بازدارنده

en: Send
fa: ارسال

en: Identity
fa: شناسایی

en: Key
fa: کلید

en: Verify
fa: بررسی درستی

en: From Address
fa: از آدرس
