Amazon SES (3.0.0) - en to ne translation catalogue (9 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Action
ne: कारवाही

en: Settings
ne: व्यवस्था

en: Region
ne: क्षेत्र

en: Statistics
ne: तथ्याङ्क

en: Email
ne: ईमेल

en: Send
ne: पठाउनुहोस्
