Amazon SES (3.0.0) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Type
pl: Typ

en: Action
pl: Akcja

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Statistics
pl: Statystyki

en: Mail
pl: Poczta

en: Throttle
pl: Zapobieganie przeciążeniu

en: Send
pl: Wyślij

en: Identity
pl: Tożsamość

en: Key
pl: Klucz

en: Test settings
pl: Ustawienia testu

en: The settings have been saved.
pl: Ustawienia zostały zapisane.

en: Credentials
pl: Kwalifikacje

en: Secret
pl: Sekret

en: Apply to selected items
pl: Zastosuj do wybranych elementów
