Amazon SES (3.1.0) - en to ar translation catalogue (14 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Delete
ar: حذف

en: Type
ar: النوع

en: Action
ar: إجراء

en: Test
ar: الاختبار

en: Settings
ar: الإعدادات

en: Region
ar: المنطقة

en: Statistics
ar: الإحصائيات

en: Mail
ar: البريد الإلكتروني

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: Throttle
ar: الصمام

en: Send
ar: أرسل

en: Identity
ar: هوية

en: Key
ar: المفتاح
