Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.3) - en to gl translation catalogue (38 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Enabled
gl: Activado

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: Content types
gl: Tipos de contido

en: Reset
gl: Reiniciar

en: - None -
gl: - Ningún -

en: True
gl: Verdadeiro

en: False
gl: Falso

en: Theme
gl: Tema

en: Layout
gl: Disposición

en: Content type
gl: Tipo de contido

en: Configure
gl: Configurar

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Post
gl: Entrada

en: Page
gl: Páxina

en: Width
gl: Ancho

en: Height
gl: Alto

en: Loop
gl: Bucle

en: Not installed
gl: Non instalado

en: Provider
gl: Proveedor

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Controls
gl: Controis

en: Not available
gl: Non dispoñible

en: Installed
gl: Instalado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Autoplay
gl: Reproducción automática

en: Offset
gl: Desprazamento

en: About
gl: Información

en: Toolbar
gl: Barra de ferramentas

en: Providers
gl: Proveedores

en: Align center
gl: Aliñar o centro

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -

en: Image style
gl: Estilo de imaxe

en: Trim length
gl: Recortar lonxitude

en: Link image to
gl: Vincular imaxe a

en: Wrapper class
gl: Clase do envoltorio
