Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.3) - en to nl translation catalogue (42 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Content types
nl: Inhoudstypen

en: - None -
nl: - Geen -

en: True
nl: Waar

en: False
nl: Niet waar

en: Theme
nl: Thema

en: Layout
nl: Lay-out

en: Content type
nl: Inhoudstype

en: Configure
nl: Instellen

en: Email
nl: E-mail

en: Post
nl: Bericht

en: Page
nl: Pagina

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Desc
nl: Aflopend

en: Loop
nl: Lus

en: Not installed
nl: Niet geïnstalleerd

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Controls
nl: Besturingselementen

en: Not available
nl: Niet beschikbaar

en: Carousel
nl: Carrousel

en: Installed
nl: Geïnstalleerd

en: height
nl: hoogte

en: Apply
nl: Toepassen

en: Autoplay
nl: Automatisch afspelen

en: About
nl: Over

en: Enable/Disable
nl: Inschakelen/uitschakelen

en: Toolbar
nl: Werkbalk

en: Align center
nl: Centreren

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: - All -
nl: - Alle -

en: Image style
nl: Afbeeldingsstijl

en: Trim length
nl: Lengte beperken

en: Link image to
nl: Link de afbeelding naar

en: Asc
nl: Oplopend

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: A valid Google Analytics Web Property ID is case sensitive and formatted like UA-xxxxxxx-yy.
nl: Een geldige Google Analytics Web Property ID is hoofdlettergevoelig en opgemaakt als UA-xxxxxxx-yy.

en: Autoplay the videos for users without the "never autoplay videos" permission. Roles with this permission will bypass this setting.
nl: Speel de video's automatisch af voor gebruikers <em>zonder</em> het toegangsrecht "Speel video's nooit automatisch af". Deze instelling heeft geen invloed op gebruikers die dit toegangsrecht wel hebben.

en: Replace the file name by its description when available
nl: Vervang de bestandsnaam door zijn beschrijving zodra deze beschikbaar komt
