Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.5) - en to ne translation catalogue (14 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Yes
ne: हो

en: No
ne: हुँदैन

en: Content types
ne: विषयवस्तुको प्रकार

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: - None -
ne: - कुनै पनि होइन -

en: Configure
ne: कन्फिगर गर्नुहोस्

en: Email
ne: ईमेल

en: Page
ne: पृष्ठ

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Provider
ne: प्रदान गर्नेवाला
