Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.5) - en to ur translation catalogue (12 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Enabled
ur: فعال

en: Yes
ur: ہاں

en: No
ur: نہیں

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Configure
ur: ترتیب

en: Email
ur: ای میل

en: Provider
ur: سہولت کار

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
