Accelerated Mobile Pages (AMP) (8.x-3.7) - en to hy translation catalogue (17 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Yes
hy: Այո

en: No
hy: Ոչ

en: Content types
hy: Պարունակության տեսակներ

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Content type
hy: Բովանդակության տեսակ

en: Configure
hy: կարգավորել

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Post
hy: Գրառում

en: Page
hy: Էջ

en: Width
hy: Լայնություն

en: Height
hy: Բարձրություն

en: Not installed
hy: Տեղադրված չէ

en: Provider
hy: Մատակարար

en: Sort by
hy: Դասակարգել ըստ

en: Installed
hy: Տեղադրված
