Amunet - Enhanced W3CSS Sub-Theme (Renamed as Solo) (2.0.8) - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Content
az: Məzmun

en: Search
az: Axtarış

en: Help
az: Dəstək

en: Page title
az: Səhifə başlığı

en: Breadcrumb
az: Çörək qırıntıları

en: Header
az: Başlıq

en: Page Title
az: Səhifə başlığı

en: Tabs
az: Tablar

en: Main navigation
az: Əsas naviqasiya

en: Powered by Drupal
az: Drupal tərəfindən dəstəklənir

en: Breadcrumbs
az: Çörək qırıntıları

en: Status messages
az: Vəziyyət mesajları

en: Main page content
az: Əsas səhifə məzmunu
