Analyze (1.0.0-beta3) - en to az translation catalogue (11 entries)

en: Status
az: Vəziyyət

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Reset
az: Sıfırlayın

en: Default
az: Susmaya görə

en: Summary
az: Xülasə

en: Views
az: Görünüşlər

en: All
az: Hammısı

en: Block
az: Blok

en: Desc
az: azaldın

en: Sort by
az: Sırala

en: Apply
az: Yerinə yetir
