Analyze (1.0.0-beta3) - en to he translation catalogue (14 entries)

en: Status
he: מצב

en: Enabled
he: מופעל

en: Reset
he: איתחול

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Summary
he: תקציר

en: Views
he: היבטים

en: All
he: הכל

en: Block
he: בלוק

en: Desc
he: יורד

en: Sort by
he: מיון לפי

en: Apply
he: החל

en: Analyze
he: נתח

en: Sessions
he: מושבים

en: Asc
he: סדר עולה
